wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » O firmie

Kategorie

Kontakt

Cennik

Pobierz cennik PDFPobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Systemy płatności

  • iMoje

O firmie

FARMA
Działamy na rynku od 1991 roku. Zajmujemy się zaopatrzeniem producentów warzyw, owoców i kwiatów, a także firm świadczących usługi ogrodnicze oraz ogrodników hobbystów w elementy systemów nawadniających, nawozy ogrodnicze, dozowniki nawozów, pompy do wody.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dopasować ofertę do stale zmieniających się coraz wyższych wymagań klientów.
W dziedzinie nawadniania nasza oferta składa się z produktów światowych liderów systemów nawadniających, firm: RAIN BIRD, HUNTER, ORBIT - producentów zraszaczy wynurzalnych i sterowników nawadniania, firmy PERROT - producenta zraszaczy i deszczowni polowych oraz systemów nawadniających na boiska sportowe, ASPRI - pompy do wody. 

Drugim obszarem naszej działalności są nawozy ogrodnicze.
Ogrodnikom profesjonalistom polecamy nasze mieszanki nawozowe, całkowicie rozpuszczalne, dedykowane do stosowania w uprawie warzyw i kwiatów pod osłonami i w gruncie, sprzedawane pod nazwą EFFECT
Oferujemy je w wielu składach, zaspokajających wymagania nawozowe różnych roślin. Wykonujemy również mieszanki dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Posiadamy także w ofercie nawozy ogrodnicze firm HAIFA, zarówno nawozy pojedyncze, dwuskładnikowe, jak również wieloskładnikowe o przedłużonym działaniu do stosowania w produkcji szkółkarskiej i na terenach zieleni oraz w ogrodach przydomowych.

Naszą ofertę nawozów ogrodniczych i nawodnień łączy ze sobą sprzedaż dozowników nawozów. Są to przede wszystkim dozowniki proporcjonalne, bezprądowe takie jak  DOSMATIC, DOSATRON, AQUABLEND, CHEMILIZER, a także zwężki inżektorowe.


Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sprzedaży na naszej stronie internetowej www.farma-malecki.pl  i zakupów internetowych.

Zespół firm     FARMA Michał Małecki
                       FARMA NOWA Zofia Małecka

Z siedzibą   ul. Szamotulska 21,    62-081 Chyby k/Poznania,    Polska (Poland)
 

Przejdź do strony głównej

Dodatkowe opcje przeglądania

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu