wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Naprawa / serwis

Kategorie

Kontakt

Cennik

Pobierz cennik PDFPobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Systemy płatności

  • iMoje

Naprawa / serwis

Zgłoszenie naprawy.

1. Jeśli mają Państwo wątpliwości co do natury usterki, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego z nami, być może uda nam się pomóc bez konieczności wysyłki. Prosimy o kntakt pod numerem: 606 470 425
2. Reklamowany towar zakupiony za pośrednictwem sklepu internetowego www.farma-malecki.pl, w sklepie stacjonarnym lub portalu allegro prosimy zgłosić przy pomocy poniższego formularza, potrzebne dane do odesłania uszkodzonego towaru otrzymają Państwo drogą mailową po wypełnieniu poniższego zgłoszenia serwisowego.
3. Do paczki z uszkodzonym sprzętem proszę załączyć wypełniony formularz który po wypełnieniu zostanie wysłany na podany w formularzu przez Państwa email !
4. Odesłany towar musi być zapakowany w sposób umożliwiający bezpieczny transport do serwisu.
5. W powyższym zgłoszeniu należy określić tryb reklamacji, z jakiego chcesz skorzystać - gwarancja, niezgodność towaru z umową lub naprawa pogwarancyjna.
6. W przypadku zgłoszenia tytułem gwarancji / niezgodności towaru z opisem wymagane jest dołączenie kserokopii faktury lub paragonu, oryginalnej karty gwarancyjnej (jeśli produkt takową posiada) oraz szczegółowego opisu usterki wraz z informacją o okolicznościach jej występowania.
7. Reklamowany towar można odebrać tą samą drogą jaką został do nas dostarczony - w salonie stacjonarnym (w przypadku zgłoszenia przez salon) lub kurierem (w przypadku zgłoszenia pocztowego).
8. Podstawę nieuwzględnienia roszczeń reklamacyjnych klienta może stanowić każde uszkodzenie mechaniczne przedmiotu lub użytkowanie w sposób niezgodny do jego przeznaczenia.

FORMULARZ:
 

Adresat wiadomości:

Imię i nazwisko / Nazwa firmy:

Adres:

Kod pocztowy:

Miejscowość:

Telefon:

E-mail:

Nazwa produktu:

Numer seryjny produktu:

Opis usterki:

Prosze wybrać rodzaj zgłoszenia:


Przepisz tekst z obrazka

Przejdź do strony głównej

Dodatkowe opcje przeglądania

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu